فن آوری VPN و کاربرد آن

شما کسب و کاری داریدکه توسط دفاتر و فروشگاه های متعدد در سراسر جهان یا کشور گسترش می یابد. بنابراین، شما نیاز به سیستم کافی دارید برای اینکه همه را با هم دیگر نگه دارد. افراد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که در موقعیت های مکانی مختلف کار می کنند و آنجا نیاز به تلاش هماهنگ برای نگه داشتن آنها کنار هم است. شما نیاز به یک راه قابل اعتماد و هماهنگ برای به اشتراک گذاری اطلاعات حیاتی در شبکه های خصوصی مختلف دارید. به علاوه، کارمندانی که به طور مداوم در سفر هستند نیاز به دسترسی به داده ها و منابع شبکه خصوصی از موقعیت های راه دور داند. بنابراین؛ چطور با آن کنار بیایند؟

معرفی کار VPN برای خرید VPN و خرید کریو

work-of-vpn

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) یک فن آوری محبوب و قابل اعتماد برای حل این مشکل است. به کمک خرید VPN، شما قادر خواهید بود به شبکه خصوصی امن بدون هر گونه ترسی از مشکلات امنیتی از طریق شبکه های عمومی دست یابید. VPN به شما اجازه ایجاد یک اتصال مجازی را می دهد. این اتصال رمزگذاری شده است و اطلاعاتی که شما از طریق آن ارسال می کنید محافظت شده خواهد بود بنابراین هکرها نمی توانند کاری با آنها داشته باشند. حتی اگر کسی آنها را قطع کند، قادر به رمزگشایی داده های رمزگذاری شده  نخواهد بود و این باعث افزایش امنیت برای کسب و کار خواهد بود.

با این حال، شما نیاز دارید این حقیقت را بدانید که VPN اولین فن آوری است که در رابطه با اتصالات از راه دور آمده است. حتی قبل از معرفی VPN، شرکت ها با دفاتر متعدد در سراسر جهان بر فن آوری های دیگری برای امن نگه داشتن داده ها تکیه دارند. پس از آنها در خطهای اجاره ای تکیه داشتند تا اینکار را انجام دهند. ISDN  مثالی برای خطهای تجاری است که بیشتر شرکت ها به آنها تکیه دارند.

خطهای اجاره ای به شرکت ها کمک می کنند تا شبکه خصوصی خود را فراتر از کشور خود گسترش دهند . از آنجاییکه شرکت های بزرگ دفاتری در سراسر جهان دارند، آنها نیاز به کانال ارتباط موثر و خطهای اجاره ای داشتند تا زمانیکه موضوع خرید VPN به صحنه آمد. همانطور که گفته شد، خطهای اجاره ای امن و قابل اعتمادند. با این حال، چیزی که در نظر گرفته می شود هزینه است. هزینه ها قطعا با افزایش مسافت های جغرافیایی افزایش خواهند یافت.

امروز، اینترنت به شدت دسترسی پذیر است. بسیاری از ارائه دهندگان سرویس اینترنت (ISPs) راه هایی برای ارائه اینترنت ارزان دارند. آنها هر کاری می توانند انجام می دهند تا اتصالات قابل اعتماد تر و سریعتری را برای مشتریان فراهم آورند. در نتیجه، بیشتر شرکت ها به خطهای اجاره خداحافظ گفته اند و شروع به سازگاری با فن آوری های جدید کرده اند. شرکت ها شروع به استفاده از اینترانت ها کردند که ابزاری است که تنها توسط کارمندان در شرکت به منظور شبکه خصوصی استفاده می شده است. اینترانت ها به کارمندان اجازه برقراری ارتباط موثر در دفاتر کشورهای مختلف را با کمک فن آوری مانند به اشتراک گذاری دسکتاب می دهند. اکنون با معرفی VPN، کارها برای کارمندان آسانتر می شود.

خرید VPN و خرید کریو حفاظت از داده های حساس را برای شرکت ها بسیار آسان می کند.  یک VPN از تونلینگ برای حفاظت بسته های داده ارسال شده روی شبکه استفاده می کند. داده های به شدت رمزگذاری شده قادر به استفاده توسط هکرها نخواهند بود حتی اگر آنها دسترسی به داده هار بدست آورده باشند. در نتیجه، بسیاری از شرکت ها مسئله خرید VPN را پذیرفته اند زیرا برای آنها واقعا خوب کار می کند. در صورتیکه شما یکی از این شرکت ها هستید می توانید از parsvpn.net برای خرید VPN و خرید کریو متناسب با نیازهای شرکت خود اقدام کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net